Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
  • Vodný lúč v Novom Meste nad Váhom | Čachtická ulica 6546/7C, NM
  • Naša spoločnosť MATYJET NM, s.r.o. je držiteľom celosvetovo uznávaného certifikátu ISO 9001:2015. ISO 9001:2015

Rezanie vodným lúčom

Rezanie vodným lúčom

Rezanie vodným lúčom

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku na jednotlivé výpalky, či na väčšiu sériu. Cenová ponuka sa odvíja od kvalitu rezu, množstva. Na základe prijatej technickej dokumentácie vo formáte .stp, .dwg., dxf. a zadefinovaní požiadaviek kvality výpalkov Vám vypracujeme cenovú ponuku do 24 hodín.

Štandardne máme skladom rôzne druhy materiálov, ako napríklad konštrukčná oceľ, nerezová oceľ, zliatiny hliníka i farebné kovy. O aktuálnych skladových zásobách sa neváhajte informovať.

Pre efektívne využitie materiálov používame veľmi užitočnú funkciu NESTING, ktorá rozmiestni jednotlivé výpalky tak, aby bol polotovar využitý s čo najmenším odpadom.

Po prijatí objednávky, potvrdzujeme termín reálnej výroby vzhľadom k aktuálnemu výrobnému plánu.

Po výrobe Vašej objednávky Vás budeme telefonicky alebo e-mailom kontaktovať. V prípade záujmu Vám výpalky vieme priviesť našim firemným vozidlom alebo zaslať prepravnou spoločnosťou REMAX alebo SDS.