Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
  • Vodný lúč v Novom Meste nad Váhom | Čachtická ulica 6546/7C, NM
  • Naša spoločnosť MATYJET NM, s.r.o. je držiteľom celosvetovo uznávaného certifikátu ISO 9001:2015. ISO 9001:2015

O nás

O nás

História

Spoločnosť MATYJET NM, s.r.o. bola založená v roku 2017 v Novom Meste nad Váhom. Zakladateľ spoločnosti počas svojej profesionálnej kariére nadobudol množstvo skúsenosti v oblasti strojárskeho priemyslu. Dlhodobo skúmal požiadavky regionálneho trhu a vyvíjal podnikateľský plán, videl víziu v založení spoločnosti, ktorá by sa venovala technológií rezaniu vodným lúčom. V roku 2017 ako prvý v Novom Meste nad Váhom založil spoločnosť s hlavnou činnosťou rezanie vodným lúčom.

O firme

V areáli firmy o rozlohe 1500 m² sa nachádzajú vlastné zrekonštruované výrobné a skladové priestory. Naša spoločnosť poskytuje profesionálne služby v oblasti tvárového rezania a delenia materiálov vodným lúčom. Počas dlhodobej, profesionálnej praxe v strojárskom priemysle sme nadobudli široké know-how, ale i množstvo skúseností, ktoré nás profilujú medzi profesionálov v danej oblasti. A tak i vy môžete profitovať z našich dlhoročných skúseností, ktoré nám pomáhajú pripraviť personálne riešenie pripravené na mieru pre Vás.

Naším obchodným partnerom radi poskytneme poradenstvo a kvalitné služby.

O kvalitných službách našej spoločnosti svedčia dlhoročné, úspešné spolupráce so stovkami spokojných odberateľov po celej Slovenskej republike i Českej republike.

Naša spoločnosť MATYJET NM, s.r.o. je držiteľom celosvetovo uznávaného certifikátu ISO 9001:2015. Úspešné získanie certifikácie systému riadenia kvality podľa medzinárodných štandardov v súlade príslušnými normami EN ISO 9001:2015, svedčí o efektivite, účinnosti a neustálom zlepšovaní kvality interných procesov v našej spoločnosti.